KALEKİM

Daima en iyisi

Global Group’ın tercihi Kalekim

Japon Inax’ın Türkiye distribütörü Global Group, ECOCARAT ve X-TERIOR kaplama malzemelerinin uygulanmasında Kalekim tarafından üretilen TechnoMax 30 yapıştırma harcını ve Praticer-SuperTech yapıştırıcılarını tercih etti.

Japon Inax’ın Türkiye distribütörü Global Group, X-TERIOR kendini temizleyen dış cephe kaplamalarının uygulanmasında Kalekim TechnoMax 30 yapıştırma harcını; ECOCARAT nefes alan duvarlar iç cephe kaplamalarının uygulanmasında ise Praticer-Supertech yapıştırıcılarını öneriyor.

Japon Inax tarafından nano teknolojiyle üretilen, binaların ilk günkü temizliğine sahip olmasını sağlayan ve havadan aldığı oksijenle kendini temizleme özelliğine sahip olan X-TERIOR’ın uygulanmasında Kalekim TechnoMax 30 yapıştırma harcını tercih ediyor. Kapalı mekanlardaki kötü kokuları engelleyen, bakteri ve küf oluşumuna izin vermeyen, leke tutmayan ECOCARAT’ın uygulanmasında ise seçimini Kalekim Praticer-SuperTech yapıştırıcılarından yana kullanan Global Group, web sitesi aracılığıyla bunu sektör temsilcileri ile de paylaşıyor.

Çift bileşenli, yüksek performanslı yapıştırma harcı TechnoMax 30, binaların dış cephelerine 30 metre yüksekliğe kadar seramik, granit seramik, porselen seramik, mermer gibi kaplama malzemelerinin güvenle yapıştırılmasında kullanılıyor. TechnoMax 30, yüksek yapışma mukavemeti, yüksek esneklik, yüksek soğuk-sıcak dayanımı, dikey yüzeylere uygulamada kayma yapmayan, her türlü iklim koşullarına dayanıklılık ve kolay taraklanabilme özelliklerine sahip.

Emülsiyon polimer esaslı, yüksek performanslı, kullanıma hazır, pasta tipi yapıştırıcı SuperTech ve Praticer alçı panel, alçı sıva ve boyalı zeminler üzerine fayans yapıştırılmasında, eski seramik, mozaik, mermer üzerine seramik kaplamada, beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerinde kullanılıyor. SuperTech ve Praticer, noktasal ve çizgisel uygulama ile tüketim tasarrufu, yüksek yapışma mukavemeti, uzun çalışma süresi, kolay taraklanabilme özellikleriyle dikkat çekiyor.