KALEKİM

Daima en iyisi

Flash Player bulunamadi.

Usta Kulübü

Kuruluş Amacı: Kalekim Usta Kulübü ustalarının yaptıkları işlerin önemini ortaya çıkarmak, eğitim ve seminerlerle mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek, yeniliklerden öncelikle haberdar etmek ve son kullanıcıların ( ev sahipleri v.s) seramik, boya, sıva, mantolama ve su izolasyon işlerinde kulüp üyesi ustaları tercih etmelerini sağlamaktır

Fikri Mülkiyet: Kalekim Usta Kulübü markası ve marka içeriği Kalekim A.Ş’nin Fikri Mülkiyeti’dir. Kalekim Usta Kulübü proje, fikir, içerik ve isim olarak tescilli bir marka olduğundan kopyalanması, tamamen veya kısmen taklit edilmesi yasaktır.

Türkiye’nin ilk usta kulübü: Kalekim Usta Kulübü, 2001 yılında Master Club olarak kurumsal bir kimliğe kavuşmuş olsa da, geçmişi 1966 yılında Kaleseramik A.Ş. bünyesinde seramik yapıştırıcıları üretimine başlanmasına ve aynı dönemde gerçekleştirilen usta memnuniyet anketine kadar uzanıyor. 1973 yılında Kalekim A.Ş.'nin kuruluşu ile birlikte, seramik ustaları Kalekim çatısı altında toplandı ve Usta Kulübü'nün temelleri atılmış oldu.